2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۹:۳۵:۴۲
کد مطلب:  1781209
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و به میزبانی نوشهر؛
کلاسهای کارگاهی تعالی مدیریت در سطح مدارس متوسطه استان برگزار شد

کلاسهای کارگاهی تعالی مدیریت در سطح مدارس متوسطه استان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران و به میزبانی نوشهر برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ در جهت تدوین برنامه سالانه مدارس، کلاس های کارگاهی تعالی مدیریت مدارس متوسطه استان مازندران به صورت حضوری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در دو محور غرب به مرکزیت نوشهر و شرق به محوریت ساری با حضور مدیر کل و معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران، مدیر و معاونین آموزش و پرورش شهرستان در دبیرستان دخترانه طبرستان نوشهر برگزار شد.

علی شمس ناتری دبیر کمیته بهبود مدیریت مدارس متوسطه استان در این رابطه گفت: در جهت بهبود مدیریت آموزشگاهی و کیفیت بخشی به فرآیند آموزشی و پرورشی مدارس برنامه سالانه در دوره متوسطه اول و دوم بر اساس الگوی تعالی مدیریت برنامه ریزی شد.

وی افزود: این برنامه در هفت معیار مدیریت و رهبری، منابع انسانی، توسعه مشارکت ها، فضا و تجهیزات و ایمنی، امور مالی و اداری، برنامه درسی، سلامت و نشاط و بهداشت مدرسه می باشد.

شمس ناتری خاطرنشان کرد: این کلاس ها که به صورت استانی در حال برگزاری است در هفته آینده هم به صورت متمرکز در دو شهرستان نوشهر و ساری برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :