15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۱:۳۱:۰۴
کد مطلب:  1780753
کسب رتبه ی اول کشوری استان قزوین در پنجمین دوره جشنواره نوآوری در فرایند آموزش و یادگیری

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در پنجمین دوره جشنواره نوآوری در فرایند آموزش و یادگیری، سرگروه های آموزشی و همکاران دوره اول متوسطه، موفق به کسب رتبه اول کشوری شدند.

آقای بابا، خانم ملکی و خانم ممتاز از گروه زبان انگلیسی استان و خانم هادی ها و خانم قموشی و آقای اکبری نسب از گروه عربی استان و خانم هاشمی، خانم علیخانی و خانم یوسفی از گروه کار و فناوری استان، در سه محور سنجش،  رسانه های پرشمار و محور مشارکت اولیاء رتبه ی اول کشوری را کسب نمودند.

پنجمین دوره جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری با هدف کیفیت بخشی به فرآیند آموزش و یادگیری، آشنایی با روش های تدریس تلفیقی، حل مسئله و پروژه محور، مبتنی بر رویکردهای برنامه درسی ملی، شناسایی، تبادل و ترویج روش های خلاق و نوآور در فرآیند آموزش و یادگیری برگزار شد.

لازم به ذکر است؛ در شرایط سخت کرونا سرگروه های استان علاوه بر تلاش مضاعفی که داشتند، در پنجمین جشنواره نوآوری در فرایند آموزش و یادگیری، غنی سازی و نظارت علمی بر محتوای آموزش الکترونیکی، زمینه‌سازی و مشارکت در برنامه ریزی، برگزاری کارگاه های آموزشی نشست ها و همایش های علمی مهارتی و تخصصی و زمینه سازی برای بهره برداری از آنها نیز کوشا بوده که حائز رتبه اول شدند.

به اشتراک بگذارید :