15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۰:۵۳:۴۴
کد مطلب:  1780647
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس خبر داد:
بررسی آثار ۱۵ هزار معلم پژوهنده از ۱۶ استان کشور در دبیرخانه کشوری معلمان پژوهنده در فارس

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: ثبت مستندات و گزارش های اقدام‌پژوهی برگزیدگان استانی بیش از 15 هزار معلم پژوهنده از 16 استان از سراسر کشور در سامانه شهید فخری زاده (برنامه کشوری معلم پژوهنده) انجام شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محسن کلاری گفت: با نزدیک شدن به هفته پژوهش در اواخر آذرماه برنامه ریزی های خوبی برای برگزاری با کیفیت این هفته در نظر گرفته شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: خوشبختانه از سال ۱۳۹۹ دبیرخانه معلمان پژوهنده کشوری به مدت ۲ سال به فارس واگذار شده است.

کلاری گفت: داوریِ  ۴۷۵ اثر اقدام‌پژوهی معلمان فارسی نیز انجام شده است که ۱۰ طرح منتخب به سطح کشور معرفی شده است.

وی گفت: پایان نامه و رساله هایِ کارشناسی ارشد و دکتری معلمان استان نیز دریافت و داوری شده است که آثار برتر این حوزه نیز به سطح کشور معرفی خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: سامانهdkmp.farsedu.ir از مهرماه  جهت دریافت آثار برتر پژوهشی فعالیت خود را آغاز کرده است.

کلاری گفت: دبیرخانه کشوریِ معلم پژوهنده، واقع در پژوهشکده معلم فارس، نظارت بر سامانه را انجام داده و روزانه فعالیت های استان ها را بررسی می نماید.

وی افزود: داوری کشوری آثار از  20 آبان الی 10 آذرماه خواهد بود.

کلاری گفت: مخاطبان در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر میتوانند با شماره تلفن های ۰۷۱۳۷۲۵۴۰۰۶ و ۰۷۱۳۷۲۵۴۰۰۷تماس حاصل فرمایید.

به اشتراک بگذارید :