20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۰۹:۱۹:۳۵
کد مطلب:  1780441
با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل زندان‌های استان اصفهان برگزارشد؛
جلسه عملیاتی کردن تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، فرهنگی و آموزشی جهت زندانیان بازمانده از تحصیل

جلسه عملیاتی کردن تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی، فرهنگی و آموزشی بین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل زندان‌های استان اصفهان برگزارشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سومین روز از آذر‌ماه 1400، جلسه کمیته تخصصی افزایش پوشش تحصیلی بازماندگان از تحصیل زندانیان استان اصفهان با حضور وحید محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکتهای مردمی استان، عباس شریفی رئیس اداره امور فرهنگی اداره کل زندان‌های استان، عباس طباطبائی نماینده موسسین مدارس آموزش از راه دور و کارشناسان این حوزه ها برگزار شد.

در این جلسه محمودی با اشاره به  این که هیچ فردی نباید از آموزش دور بماند، افزود: تلاش می کنیم تا جذب حداکثری بازماندگان از تحصیل صورت گیرد .

وی تصریح کرد: افزایش پوشش تحصیلی و کاهش آمار بازماندگان از تحصیل در زندانها ضروری است و در این زمینه تمام همکاری های لازم در چارچوب تفاهم نامه منعقده فیمابین اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و اداره کل زندان‌های استان صورت گیرد.

سپس شریفی ضمن ارایه آمار افراد بازمانده از تحصیل در زندان های استان به تشریح شرایط موجود در مباحث آموزشی پرداخت.

در ادامه طباطبائی راهکارهایی را در رابطه با تسهیل شرایط و روند آموزش این قشر از جامعه ارائه نمود و در بخش دیگری از جلسه، خوشنام کارشناس مسئول مدارس آموزش از راه دور استان؛ شرایط اجرای طرح آباء برای بازگشت به تحصیل بازماندگان از آموزش را تشریح کرد.

به اشتراک بگذارید :