23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۲۰:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1780191
مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۵ مشهد مقدس در نشست مشترک با شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد:
لزوم همکاری دستگاه ها برای تامین زمین مناسب جهت ساخت فضای آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه ۵ مشهد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۵ مشهد مقدس در نشست مشترک با شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان بر لزوم همکاری دستگاه ها برای تامین زمین مناسب جهت ساخت فضای آموزشی در این ناحیه آموزش و پرورش مشهد تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، غلامرضا بهراد در این جلسه با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری با رشد جمعیت دانش آموزی قابل توجهی در ناحیه پنج آموزش و پرورش مشهد مواجه بوده ایم اظهار داشت: همکاری دستگاه ها مثل آستان قدس رضوی، شهرداری، اوقاف و... برای تامین زمین جهت اجرای پروژه‌های عمرانی در ناحیه ۵ آموزش و پرورش مشهد مقدس با توجه به حضور پر رنگ خیرین نیک اندیش در این ناحیه می‌تواند بخشی از نیازها را در حوزه فضاهای آموزش و پرورش مرتفع سازد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش این ناحیه با توجه به وسعت بالای حدود ۳۴ کیلومتر مربعی خود و مستهلک بودن مدارس با توجه به بافت قدیمی این ناحیه نیاز به توجه ویژه دارد افزود: نگاه عدالت محور به مناطق کمتر برخوردار بسیاری از چالش ها و مشکلات را مرتفع می سازد.

بهراد با تاکید بر اینکه حوزه آسیب‌های اجتماعی نیاز به تمرکز، برنامه‌ریزی، حمایت‌ها و پشتیبانی‌های بیشتری دارد اظهار داشت: باید به سمت توازن جنسیتی در نیروی انسانی برویم در حال حاضر تنها ۴۹ معلم مرد در ۶۲۰ کلاس پسرانه مقطع ابتدایی این ناحیه مشغول فعالیت هستند.

به اشتراک بگذارید :