13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1779927
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در نشست تبیین و بازمهندسی اصول و فرآیندهای اجرایی تشکیلات دانش آموزی استان عنوان کرد:
لزوم ارتقای نقش تشکیلات پیشتازان در افزایش مشارکت اجتماعی دانش آموزان/تعلیم و تربیت تمام ساحتی مرهون ارتقای نقش فعال دانش آموزان است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با تاکید بر ضرورت ارتقای نقش تشکیلات پیشتازان در افزایش مشارکت اجتماعی دانش آموزان؛ بیان کرد: تعلیم و تربیت تمام ساحتی تنها با توجه به نقش فعال دانش آموزان محقق می شود.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز چهارشنبه ۳ آذرماه ۱۴۰۰ در جمع مسئولان تشکیلات دانش آموزی پیشتازان استان اظهار کرد: زیست بوم کرونا زمینه ساز بروز آسیب های اجتماعی در جامعه شده است که فعالیت تشکیلات دانش آموزی پیشتازان می تواند نقش مهم و اثربخشی در مبارزه با این آسیب ها ایفا کند.

وی در ادامه با اشاره به نقش تشکیلات پیشتازان در افزایش مشارکت اجتماعی دانش آموزان؛ توضیح داد: مشارکت فعال دانش آموزان در امور اجتماعی یکی از مهمترین مقوله های تعلیم و تربیت تحول در نظام آموزشی کشور است.

مودت در پایان یادآور شد: توسعه کمی و کیفی نهاد تشکیلات دانش آموزی پیشتازان می تواند زمینه ساز تقویت نقش مشارکت اجتماعی  دانش آموزان در جامعه داشته باشد.

به اشتراک بگذارید :