24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۸:۳۸:۵۳
کد مطلب:  1779889
با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، ستاد بازسازی عتبات عالیات و رئیس شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیر دولتی؛
نخستین کارگروه تخصصی تفاهم‌نامه سه جانبه ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد

با حضور نمایندگان آموزش و پرورش، ستاد بازسازی عتبات عالیات و رئیس شورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیر دولتی؛ نخستین کارگروه تخصصی تفاهم‌نامه سه جانبه ستاد بازسازی عتبات عالیات برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ نخستین کارگروه تخصصی تفاهم‌نامه سه جانبه ستاد بازسازی عتبات عالیات در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در اهمیت و ضرورت بازسازی عتبات عالیات مقدسه و مشارکت در این راه معنوی و به منظوراجرایی کردن تفاهم ‌نامه‌ای که فی مابین اداره کل آموزش و پرورش مازندران، ستاد بازسازی عتبات عالیات وشورای هماهنگی مؤسسان مدارس غیر دولتی منعقد شد، برگزار گردید.

ضمن تاکید بر ظرفیت های موجود در سطح مدارس غیردولتی موجود در سطح مازندران، همه اعضا با هدف همکاری مشترک گردهم آمدند و  هر یک به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود، در خصوص استفاده از ظرفیت ۱۲۰هزار نفری دانش‌آموزان مدارس غیردولتی برای پیشبرد اهداف تفاهم‌نامه پرداختند.

حاظرین در این جلسه با اشاره به اینکه یکی از وظایف هر مسلمان شیعه حفظ و نشر معارف اهل‌بیت (ع ) است، خاطرنشان کردند: آموزش و پرورش استان مازندران در راستای تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و تقویت روحیه تربیتی و معنوی دانش آموزان در این اقدام خداپسندانه همانند گذشته درسال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰مشارکت خواهد داشت و این مشارکت از سوی مدارس غیردولتی نیز با پیگیری مجدانه دنبال خواهد شد.

شایان ذکر است که در این کارگروه دستورالعملی در راستای تشکیل ستاد بازسازی عتبات عالیات در کلیه شهرستانها و مناطق مازندران در نظر گرفته شد که تهیه بسته فرهنگی تبلیغاتی، تهیه بسته مجازی، طراحی آئین‌نامه اداری، ایجاد پویش جهت آگاه‌سازی مردم، تهیه و ارسال بخشنامه به مدارس از جمله این دستورالعمل بود.

به اشتراک بگذارید :