24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۴:۰۰:۳۴
کد مطلب:  1779609
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
بسیج نماد مقاومت، ایثار و خدمتگزاری است

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه بسیج نماد مقاومت، ایثار و خدمتگزاری است، گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی مدیون تفکر بسیجی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در آیینی که به مناسبت هفته بسیج با حضور جمعی از کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان و فرمانده بسیج فرهنگیان استان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج نماد مقاومت، ایثار، خدمتگزاری در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی ، اجتماعی و اقتصادی است که دستاوردهای آن در طول سالهای انقلاب اسلامی مدیون راهبری های هوشمندانه مقام معظم رهبری بوده است.
سعدی پور در راستای گرامی داشت هفته بسیج تصریح کرد: بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران با عناوین مختلف مورد هجوم سران استکبار از جمله آمریکا قرار گرفت و همچنان بعد از گذشت ۴۳سال پس از پیروزی انقلاب استراتژی متخاصمانه اش را متوقف نکرد.
این مقام مسؤل با اشاره به مقاومت  بسیجیان در 8 سال دفاع مقدس خاطر نشان کرد: رزمندگان و بسیجیان در 8 سال جنگ تحمیلی فقط با دشمن بعثی رو به رو نبودند بلکه اکثر کشورهای ابر قدرت به خصوص آمریکا در مقابل ایران قرار گرفتند و لشکر مخلص خدا، بسیجیان عزیز، توانستند با ایمان و توکل برخدا بر یاوه‌گویان پیروز شوند.    
وی با توجه به سخن مقام معظم رهبری که فرمود بسیج پاره تن مردم است،گفت: بسیج پاره تن مردم است یعنی از مردم برخاست و برای مردم تلاش و خدمت رسانی بدون چشم داشت می‌کند به همین دلیل حتی بعد از اتمام جنگ تحمیلی همچنان شاهد فعالیت بسیج در تمام عرصه ها هستیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه بسیج فرهنگیان نماد خدمتگزاری در عرصه فرهنگی و آموزشی است ابراز کرد: بسیج فرهنگیان برخاسته از فرهنگیانی است که قلبشان برای ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی می تپد و با تشکیل هیئت اندیشه‌ورز به آموزش و پرورش در راستای رسیدن به اهداف متعالی‌اش کمک می‌کند.

 

 

به اشتراک بگذارید :