22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۳:۰۸:۴۴
کد مطلب:  1779405
مدیرکل آموزش و پرورش زنجان در جلسه هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان:
استفاده از نیروی انسانی مطلوب، اولین گام جهت کیفیت بخشی به مدارس غیر دولتی است

جلسه هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان زنجان با حضور سعید صالح مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش ، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان و دیگر مسئولان و موسسان مراکز و مدارس غیر دولتی، در سالن تجلی اداره برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج و خیر مقدم به مهمانان وزارتی، اظهار داشت: استان زنجان نزدیک به ۲۰۰ هزار دانش آموز در سه مقطع تحصیلی دارد که از این تعداد ۱۶ هزار نفر در مدارس غیر دولتی مشغول تحصیل هستند.

مظفری افزود: مدارس غیر دولتی استان زنجان با درایت و مدیریت درست و برنامه ریزی دقیق همکاران خوب عمل کرده اند که نهایت تقدیر و تشکر را از همکاران دارم.

وی بیان داشت: اگر میخواهیم مراکز و مدارس با کیفیتی داشته باشیم اولین کار استفاده از نیروی انسانی مطلوب و با کیفیت در این مدارس است تا این مراکز را مورد توجه قرار داده و اطمینان برای والدین ایجاد کنند.

وی با اشاره به ضرورت مکان یابی درست است برای مدارس غیردولتی، خاطرنشان کرد: مکان یابی درست می تواندباعثپویاییمراکزماشود.

مظفری گفت: انتظارات و رضامندی والدین از دیگر مسائل مهمی است که باید در این مراکز مورد توجه قرار گیرد و طوری عمل شود تا انتظارات والدین تا حد معقول برآورده شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استانبا اشاره به موفقیت های  آموزش و پرورش در یکسال گذشته بیان کرد:  اهدای پنج هزار تبلت دانش آموزی ، کسب دو رتبه اول کنکور، صعود رتبه کنکور استان به رتبه 14  کشور، کسب رتبه هفتم کشوری در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش استان ، کسب پنج مدال کشوری در  المپیاد های علمی و دست یافتن به  رتبه برگزیده  استان در جشنواره شهید رجایی  از مهم ترین این موفقیت ها است که مرهون تلاش تمامی همکاران، دانش آموزان و اولیا است.

مظفری اضافه کرد: در راستای رفع کمبود فضا های آموزشی شهر زنجان، با پیگیری های انجام شده، مصوب شد که  ۶۳ باب مدرسه که در طول سه سال ساخته شود.

 

شایان ذکر است در ادامه این جلسه زنجانی رئیس اداره مشارکتهای مردمی و مدارس غیردولتی استان به ارائه گزارش در خصوص فعالیتهای صورت گرفته پرداخت و همچنین اعضای حاضر به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :