24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۳:۰۰:۲۵
کد مطلب:  1779387
فرمانده سازمان بسیج فرهنگیان مازندران:
بسیج قدرتمندترین عنصر وفادار به نظام است

فرمانده سازمان بسیج فرهنگیان استان مازندران در ویژه برنامه بزرگداشت هفته بسیج گفت: بسیج قدرتمندترین عنصر وفادار به نظام است.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «موسی حسین نژاد» در ویژه برنامه بزرگداشت هفته بسیج که صبح امروز با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، معاونین و کارکنان اداره کل در حیاط اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، ضمن تبریک هفته بسیج گفت: سنگ بنای تفکر بسیجی از سال 61 هجری و با حادثه عاشورا نهاده شد.

وی تشکیل بسیج مستضعفین در سال 58 را یک هوشمندی بی نظیر دانسته و افزود: حضرت امام (ره) با درایتی که داشت بسیج را پایه گذاری کرد.امام می دانست که غرب با شکستی که از انقلاب اسلامی ایران خورد، استراتژی متفاوتی را در پیش خواهد گرفت که تنها تفکر بسیج می توانست در برابر آن مقاومت کند و چنین شد.

فرمانده بسیج فرهنگیان استان مازندران بسیج را در تهدیدات سخت دارای استخوان‌بندی محکم دانست و تصریح کرد: در غائله های مختلفی که در اوائل انقلاب در کشور به پا شد، بسیج بود که حضور میدانی داشت و توانست تمام آن غائله های سخت را خاتمه دهد.

سرهنگ حسین نژاد استراتژی فعلی دشمن را جنگ نرم خوانده و اضافه کرد: بسیج با انعطاف پذیری بالا در نقش و کارکرد خود در برابر این استراتژی پیچیده دشمن نیز برنامه دارد و در حال مقابله است.

وی اظهار کرد: بسیج قدرتمندترین عنصر وفادار به نظام و مطمئن ترین لشکر برای حفظ ارزشهای انقلاب است که همواره در بحرانهای سیاسی و نظامی و اجتماعی همیشه آماده به کار بوده است.امروز دنیای بسیج دنیای اثرگذاری و اثربخشی است و همین اثرگذاری بسیج است که همه دنیا را به احترام واداشته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه یکی از مولفه های بسیج، نقش آفرینی آگاهانه، داوطلبانه و ارادی است خاطرنشان کرد: کارکرد بسیج خودخواهانه نیست بلکه دگرخواهانه است.بسیج از خودش می گذرد تا به دیگران برسد.بسیج هیچگاه سهم خواه نبوده و نیست.

وی یادآورشد: بسیج نماد پرچم ما می توانیم و الگوی جوانان منطقه است.موضوعیت جنگها در قرن جدید، ارزشها و اعتقادات است و جنگ ارزشها و اعتقاداتی که بر علیه مسلمانان منطقه به راه انداخته اند، تنها با تفکر بسیجی و رشادتهای مردانی همچون سردار سلیمانی قابل کنترل است.

به اشتراک بگذارید :