22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ ۱۲:۵۷:۳۷
کد مطلب:  1779353
مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت در جلسه هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان:
با توسعه مدارس غیر دولتی، اندیشه ها و ایده های نو وارد نظام آموزشی ما شده است

جلسه هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیر دولتی استان زنجان با حضور سعید صالح مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش و حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، دیگر مسئولان و موسسان مراکز و مدارس غیر دولتی، در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، سعید صالح مدیر کل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در این جلسه، اظهار داشت: از همراهی و فعالیت های صورت گرفته توسط همکاران پر تلاشم در استان زنجان، تقدیر و تشکر می کنم.

صالح گفت: تمام تلاشمان این است که اگر مشکلی در مدارس و مراکز غیر دولتی وجود دارد در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع شود.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت و اهمیت مدارس غیر دولتی در کنار مدارس دولتی، افزود: احداث و توسعه مدارس غیر دولتی همواره اثر مثبتی داشته است چرا که اجازه داده ایم اندیشه ها و ایده های نو وارد نظام آموزشی ما شوند.

صالح گفت: حضور افراد با اندیشه ها و ایده های نو در این مدارس بسیار اثر بخش بوده و توفیقاتی به دنبال داشته است.

این مقام مسئول اضافه کرد: ضرورت دارد سیاست گذاری و نگاه مان را به بخش غیر دولتی تغییر دهیم چرا که با نگاه دولتی نمی توان مدارس غیر دولتی را به درستی اداره کرد.

مدیر کل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: در جایی که نیاز به حمایت و نظارت باشد کاملاً شفاف هستیم و بایستی با نگاه علمی، منطقی و درست تصمیم بگیریم و برنامه ریزی کنیم.

وی افزود: سامانه مشارکت ها، جزو سه سامانه برتر وزارت آموزش و پرورش است اما به جهت توسعه و به روز رسانی؛ گاه ممکن است دچار خطا شود که آن هم قابل پیگیری است.

 

مدیرکل مراکز و مدارس غیردولتی وزارت در پایان به سوالات مطرح شده توسط همکاران پاسخ داد و ابراز امیدواری کرد حضور در استان مثمر ثمر واقع شده و بخشی از دغدغه این حوزه مرتفع گردد.

به اشتراک بگذارید :