18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۷:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1777949
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران درنشست ستاد پشتیبانی و هماهنگی بسیج دانش‌آموزی:
«اردوهای راهیان نور» مهمترین بستر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در نشست ستاد پشتیبانی و هماهنگی بسیج دانش‌آموزی با اشاره به ضرورت فعال‌سازی قرارگاه‌های راهیان نور مناطق گفت: رویکرد ما در آغاز اردوها باید آرام، تدریجی و با حفظ سلامت دانش‌آموزان باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان‌های استان تهران به نقل از فارس، سید مجتبی هاشمی در نشست ستاد پشتیبانی و هماهنگی بسیج دانش آموزی که با حضور سردار ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد، گفت: «اردوهای راهیان نور» مهم ترین بستر توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است. قدم نهادن در مسیر تربیتی شهدا والگو گرفتن از آنها برای تربیت دانش‌آموزان بیشترین تاثیر اخلاقی وتربیتی را دارد.

مدیرکل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به برگزاری اردوی راهیان نور به صورت مجازی در بستر شاد در زمان کرونا و قدردانی از زحمات همکاران سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) گفت: محتوای ارزشمندی از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان تولید  شد و دانش‌آموزان و خانواده‌های بسیاری نیز از محتواهای ارائه شده در فضای مجازی، بازدید کردند.

هاشمی با اشاره به ضرورت  فعال سازی قرارگاه‌های راهیان نور مناطق، تصریح کرد: رویکرد ما در آغاز اردوها باید آرام، تدریجی و با حفظ سلامت دانش آموزان باشد.

وی گفت: رویکرد اردوهای راهیان نور می‌تواند به صورت حضوری، مجازی و یا ترکیبی باشد و برگزاری هرگونه اردوی راهیان نور باید با هماهنگی کامل مرکز کنترل اردویی انجام شود و مجوزهای لازم قبل از برگزاری دریافت شود.

 

به اشتراک بگذارید :