18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۳:۳۲:۳۶
کد مطلب:  1777711
غلامرضا بختیاری:
اگر سنین کودکی با عطوفت، مهربانی و اقتدار عاطفی کودکان همراه باشد، قویترین و سالمترین ستونهای تکوین شخصیت دانش آموزان پی ریزی می شود

به منظور تبیین و هماهنگی برنامه های حوزه معاونت ابتدایی شهرستان های استان تهران، جلسه هم اندیشی با کارشناسان پیش دبستانی و رابطین تولید محتوای الکترونیکی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در این جلسه، با اشاره به اهمیت هفت سال اول زندگی کودک یعنی سنین پیش دبستانی، گفت: پایه و اساس شخصیت کودک دراین دوران شکل می گیرد و در صورتی که این دوره همانگونه که پیامبر اسلام (ص) فرمودند، با عطوفت،  مهربانی، محبت پذیری و اقتدار عاطفی کودکان همراه باشد، قویترین، سالمترین و متعادل ترین ستونهای تکوین شخصیت دانش آموزان پی ریزی می شود.

 وی تصریح کرد: در صورتی که چنین بستری برای دانش آموزان فراهم شود، کودکان بیشترین آمادگی روانی و ذهنی را برای یادگیری به دست آورده و با آمیزه ای از محبت پذیری وآموزش پذیری برای زندگی اجتماعی در آینده آماده می شوند.

بختیاری همچنین هدف از برگزاری این جلسه را تبیین طرح و برنامه های دوره پیش دبستانی و تولید محتوای الکترونیکی عنوان کرد.

شایان ذکر است در پایان کارشناسان و رابطین تولید محتوا به ارائه گزارشی از اقدامات انجام گرفته شده پرداختند و دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در زمینه جذب حداکثری نوآموزان بیان کردند.

به اشتراک بگذارید :