18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۳:۱۲:۴۲
کد مطلب:  1777651
با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پروژه تجاری درآمد زایی آموزش و پرورش چهاردانگه به بهره برداری رسید

با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهم ترین طرح مولد سازی سرمایه های آموزش و پرورش چهاردانگه با افتتاح پروژه 820 متری به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از چهاردانگه، با حضور یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهم ترین طرح مولد سازی سرمایه های آموزش و پرورش چهاردانگه به بهره برداری رسید.

یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آیین افتتاح این پروژه تجاری با تاکید بر حمایت و استفاده از تمام ظرفیت های قانونی، گفت: مولد سازی سرمایه های آموزش و پرورش حرکتی ماندگار در آموزش و پرورش است و توجه ویژه به مناطق محروم از اولویت های استان در این زمینه محسوب می شود.

این پروژه در راستای توانمند سازی مالی آموزش و پرورش مناطق در کمتر از یک سال و در منطقه محروم چهاردانگه با هزینه ای کمتر از 23 میلیارد ریال در فضایی با ابعاد 820 متر مربع احداث شده است.

گفتنی است، به علت موقعیت جغرافیایی خاص این پروژه، ارزش افزوده ای بالغ بر 830 میلیارد ریال برای آن پیش بینی شده است.

به اشتراک بگذارید :