24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۱۲:۴۷:۱۳
کد مطلب:  1777559
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان:
همراهی خیرین در ساخت مدارس کمک‌های شایانی به رشد علمی و فرهنگی استان اصفهان نموده است

محمد اعتدادی گفت: امیدوارم روند مدرسه‌سازی در منطقه هرند ادامه پیدا کند و ما شاهد افتتاح پروژه‌های بعدی در این شهرستان باشیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در دومین روز از آذرماه 1400، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در آیین افتتاحیه دبیرستان دخترانه دوره اول مرحوم جعفر ناظمی هرندی ضمن تشکر از اقدامات مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان اصفهان و خانواده مرحوم ناظمی هرندی اظهار داشت: همراهی خیرین در ساخت مدارس کمک‌های شایانی به رشد علمی و فرهنگی استان اصفهان نموده است که این اتفاق از برکات انقلاب اسلامی است. در همین شهر هرند ۱۲ پروژه خیرساز در حال ساخت است و نشان می‌دهد خیرین چه حضور پررنگی در این شهرستان دارند.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: هرند شهر معرفت، خیرین، علما و روحانیون بزرگ است، امیدوارم روند مدرسه‌سازی در این شهرستان ادامه پیدا کند و ما شاهد افتتاح پروژه‌های بعدی در این شهرستان باشیم.

اعتدادی در خصوص وضعیت آموزشی هرندی نیز تاکید کرد: به لطف مسئولین و پیشکسوتان آموزش‌وپرورش، این منطقه جزو شهرستان‌های روبه‌رشد آموزشی و تربیتی است و از همه کسانی که دغدغه مسائل آموزش‌وپرورش و دانش‌آموزان این شهرستان را دارند تشکر می‌کنم.
 

به اشتراک بگذارید :