20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۹:۴۷:۳۹
کد مطلب:  1777105
رصد ها ادامه دارد...
بازدید رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از مدارس شاهد زرین شهر

مرضیه ذاکری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از مدارس شاهد زرین شهر بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در اولین روز از آذرماه 1400 ذاکری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران به همراه سعید محمدی کارشناس آموزش اداره کل بنیاد شهید و خسروی کارشناس امور شاهد و ایثارگران استان از مدارس شاهد زرین‌شهر بازدید نمودند.

ذاکری هدف از این بازدیدها را تقدیر و تشکر از مدیران، کادر اجرایی و آموزشی مدارس شاهد دانست که با وجود تمام مشکلات و کاستی‌ها با باوری خالصانه در حال خدمت صادقانه هستند و تأکید کرد: با برنامه‌ریزی صحیح، هدفمند و عملیاتی و رویکرد و تفکر سیستمی می توان مدارس شاهد را در عرصه علمی و فرهنگی ضمن تعریف گام‌هایی  به جایگاه والا و واقعی خود رساند.

وی افزود: لازم است برای هر سال برنامه عملیاتی، چشم انداز و تصویر مطلوب ترسیم نمود و برای تحقق چشم انداز شیوه و راهبرد داشته باشیم .  

 در ادامه ضمن بازدید از کلاس های حضوری پیرامون رعایت دستورالعمل‌ها و استلزامات بهداشتی، چگونگی برگزاری کلاس های حضوری و غیر حضوری، گروه‌بندی دانش‌آموزان، شناسنامه مدارس شاهد به عنوان کاتالوگ و برنامه عملیاتی، فعالیت‌های پرورشی مدارس شاهد و ... صحبت شد.                              

به اشتراک بگذارید :