20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۵۳:۴۴
کد مطلب:  1776989
با حضور رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شد؛
برگزاری جلسه آموزش خانواده در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه پنج

جلسه آموزش خانواده در مدیریت آموزش و پرورش ناحیه پنج با حضور علیرضا سلطانی رئیس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۵ اصفهان، جلسه آموزش خانواده با حضور علیرضا سلطانی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان، توانگر فرد کارشناس حوزه انجمن اولیا ومربیان  استان، احمدرضا ضیایی مدیر اداره آموزش و پرورش ناحیه پنج، داوودی کارشناس انجمن اولیاء و مربیان و مدرسین و مشاورین حوزه آموزش خانواده در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش ناحیه ۵ برگزار شد.

در ابتدای جلسه ضیایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه  5 درمورد نقش و اهمیت آموزش خانواده در مدارس مطالبی بیان کرد و گفت: دغدغه مدرسین برای حل مشکلات رفتاری و آموزش خانواده های دانش آموزان ستودنی است.

 در ادامه سلطانی با اشاره به تشکیل گروه شاد در توانمندی مدرسین و همچنین تاکید بر افزایش دانش مدرسین و بروز کردن اطلاعات در فضای مجازی نکاتی پیرامون آموزش مجازی و آموزش خانواده ها بیان کرد.

مدرسین آموزش خانواده هم نظرات خود را بیان و در مورد نقاط ضعف و قوت حوزه انجمن اولیاء و مربیان نکاتی را عنوان کردند و پیرامون مسائل مطرح شده به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :