18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۴۵:۵۲
کد مطلب:  1776905
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین:
اقدامات ارزشمند بسیج در همه عرصه ها در دید همگان قرار داده شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ همزمان با هفته بسیج و با حضور سردار جوانی معاون سیاسی سپاه پاسداران ، به همت بسیج فرهنگیان استان قزوین ، نشست مشترک شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و نواحی و مناطق ۱۴گانه از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس برگزار شد.

اصغری مدیر کل آموزش و پرورش استان در این نشست که به طور مستقیم از شبکه شاد در حال  پخش بود بیان کرد: تلاش های مجاهدانه شما معلمین موید بسیجی بودن شماست و باید از ظرفیت بسیج به طور کامل برخوردار شویم.

مدیر کل آموزش وپرورش استان با اشاره به هفته بسیج یاد آور شد: گرامیداشت این  هفته فرصت مغتنمی است که این نهاد مهم و تاثیر گذار و نگاه عمیق امام راحل به این نهاد و دستاوردهای عظیم آن در دفاع مقدس و اقدامات ارزشمند بسیج در همه عرصه ها در دید همگان قرار داده شود.

وی افزود: اگر نگاه و تفکر بسیجی نبود بدون شک امروز مشکلات کشور بیشتر نمود میکرد و وظیفه داریم با معرفی بیش از پیش این نهاد برای عضویت بیشتر همگان در آن تلاش کنیم.

 اصغری در پایان با تشکر از مجموعه سپاه و معلمان بسیجی بیان کرد: قدر دان همه شما هستیم که با تفکر بسیجی بر مشکلات غلبه میکنید و این نگاه عمیق و اندیشمندانه و تدابیر تاثیر گذار بسیار ارزشمند است.

به اشتراک بگذارید :