20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1776619
در مدیریت آموزش و پرورش کاشان انجام شد؛
آغاز آموزش حضوری مدارس با بدرقه فرزندان شهدا در کاشان

آموزش حضوری دانش آموزان با بدرقه فرزندان شهدا در کاشان صورت پذیرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش کاشان، طی ابلاغ ستاد ملی کرونا فعالیت مدارس ابتدایی و متوسطه اول از ابتدای آذرماه به صورت حضوری آغاز و دانش آموزان با شرایط خاص در کلاسهای خود حاضر شدند. به همین منظور و جهت پاسداشت مقام شهدا و همزمان با هفته گرامیداشت بسیج، فرزندان شهیدان سید ثارالله موسوی و شهید مهدی دهقان از شهدای مدافع حرم، با حضور سرهنگ حسین بساطی فرمانده نیروی انتظامی کاشان، از درب منزل تا کلاس درس بدرقه و در محل مدرسه مورد استقبال حسین مقنی مدیر آموزش و پرورش کاشان و کادر مدرسه قرار گرفتند.

گفتنی است: شهید سید ثارالله موسوی در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۷ در محور خاش به زاهدان و شهید مهدی دهقان در فروردین ماه سال ۱۳۹۷ در پایگاه هوایی تیفور کشور سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

همچنین در اولین روز از  آذرماه ۱۴۰۰ و آغاز حضور دانش آموزان متوسطه اول و ابتدایی پس از ۲۲ ماه دوری از مدرسه، حسین مقنی مدیر آموزش و پرورش کاشان با حضور در مدارس، از نزدیک در جریان روند بازگشایی و آغاز آموزش حضوری قرار گرفت.در این بازدیدها ضمن دیدار با همکاران فرهنگی به گفت و گو و بررسی شرایط بازگشایی مدارس پرداخته شد.

 

به اشتراک بگذارید :