18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۴:۵۱:۰۰
کد مطلب:  1776353
پیام فرمانده بسیج فرهنگیان وزارت آموزش وپرورش به مناسبت «هفته بسیج»

فرمانده بسیج فرهنگیان وزارت آموزش و پرورش به مناسبت آغاز هفته بسیج، پیامی صادر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، متن پیام شاپور محمدزاده، به شرح زیر است: 

پنجم آذرماه، سالروز تاریخی صدور فرمان رهبر کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در ضرورت تشکیل بسیج مستضعفان را در حالی گرامی می داریم که این شجره طیبه و نهاد اصیل مردمی و انقلابی با همان طراوت سال‌های آغازین حیات خود، در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی، فرهنگی و اجتماعی‌ جمهوری اسلامی ایران، حضور دارد. 
اندیشه متعالی بسیج، از عمق معارف الهی، توسط معمار کبیر انقلاب(ره) شکل گرفت و در میان ملت انقلابی میهن اسلامی، ریشه دوانید و در قامت پرصلابت «سازمان بسیج مستضعفین» عینیت یافت و به فرهنگی فراگیر، گسترده و جهان شمول تبدیل شده است.
 امروزه جوانان بسیجی ما، به عنوان پیشبران بیانیه گام دوم انقلاب، با تأسی از منویات رهبری معظم انقلاب(مدظله العالی) با حدّت و حمیّت همیشگی خود، علاوه بر حضور ایثارگرانه در عرصه های سازندگی و آبادانی کشور، با جهاد تبیینی، دشمن را در رسیدن به اهداف شوم و استکباری خود ناکام و مأیوس می کنند.
آری، بسیجی، ثمره نهالی است که با ایثار و فداکاری مجاهدان صدر اسلام تا کنون بالیده تا عطر دل انگیز آن، صلح و امنیت را برای میهن اسلامی مان به ارمغان آورد.
این جانب ایام فرخنده هفته بسیج را محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، همه بسیجیان سرافراز کشور، بلاخص فرهنگیان بسیجی تبریک می گویم و امیدوارم با گسترش تفکر بسیجی، به زودی شاهد فائق آمدن بر همه مشکلات کشور باشیم.

به اشتراک بگذارید :