24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۹:۳۲:۵۸
کد مطلب:  1776339
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مراسم نمادین اهدای احکام به همکاران پیمانی آمل:
نقش الگویی معلم هیچگاه فراموش نمی‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در مراسم نمادین اهدای احکام به همکاران پیمانی شهرستان آمل گفت: نقش الگویی معلم هیچگاه فراموش نمی‌شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در آئین اهدای نمادین احکام به همکاران پیمانی(مشمولین تعیین تکلیف) شهرستان آمل، تجلیل از مقام معلم را تجلیل از مقام علم و دانایی برشمرد.

وی گفت: زمانی می‌توانیم برای دیگران الهام بخش و اثرگذار باشیم که به دوحقیقت روشن توجه کنیم.اول اینکه به کارمان عشق بورزیم و دوم اینکه عاشق کار کردن باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: امروز معلمان ما در زیست بوم جدید شبانه روز تلاش می‌کنند، و ما باید قدردان این معلمان باشیم.بسیاری از مردم در دوران کرونا سختی کار معلم را درک کردند.نقش راهبرانه، هدایتگرانه و تسهیلگرانه معلم در عصر کرونا بیشتر نمایان شد.

سعدی پور تأکید کرد: امروزه معلم غیر از مسائل فنی باید به مسائل ادراکی نیز مجهز باشد تا بتواند نقش الگویی بی نظیر و بی بدیل خود را نیز ایفا کند.نقش الگویی معلم هرگز فراموش نخواهد شد.

وی ضمن تبریک به مشمولین تعیین تکلیف که پس از سالها تلاش به استخدام آموزش و پرورش درآمده‌اند گفت: از همکاران ستادی به ویژه در حوزه نیروهای انسانی که با سعه صدر در صدور ابلاغ ها بی وقفه تلاش کردند تا این اتفاق مبارک در سطح استان رقم بخورد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران یادآور شد: با خدای خود عهد بستیم تا هیچگاه کم فروشی و غفلت نکنیم چراکه مسئولیت بسیار سنگینی داریم.بی شک کارهای ماندگار و اثرگذار شما که برای فرزندان این مرزوبوم انجام داده اید، هیچگاه فراموش نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: امروزه یادگیری مهارتهای زندگی برای دانش‌آموزان بسیار مهم است.باید دانش‌آموزی تربیت کنیم که بتواند روابط اجتماعی مستحکمی ایجاد کند.ما برای رشد متعادل و متوازن دانش‌آموزان باید به تربیت تمام ساحتی بپردازیم.

در این مراسم، اهدای نمادین احکام پیمانی به ۲۳۰ نفر از مشمولین تعیین تکلیف شهرستان آمل برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :