23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۶:۲۸:۱۱
کد مطلب:  1776259
مدیر کل آموزش وپرورش استان زنجان :
ما مسئول تعلیم و تربیت دانش‌آموزان هستیم و همچون ایام کرونا ، از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنیم

نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، معاونین و روسای مناطق و نواحی ۱۴ گانه استان زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری  مدیر کل آموزش وپرورش استانزنجان ضمن تبریک هفته بسیج ، گفت : از حمایت های ویژه حضرت آیت الله خاتمی امام جمعه زنجان از مجموعه آموزش و پرورش تقدیر تشکر می کنیم که با حمایت های ایشان آموزش و پرورش استان همواره با قوت پیش رفته است .

مدیرکل آموزش و پرورش استانبا اشاره به موفقیت های  آموزش و پرورش در یکسال گذشته بیان کرد:  اهدای پنج هزار تبلت دانش آموزی ، کسب دو رتبه اول کنکور ، صعود رتبه کنکور استان به رتبه 14  کشور، کسب رتبه هفتم کشوری در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش استان ، کسب پنج مدال کشوری در  المپیاد های علمی و دست یافتن به  رتبه برگزیده  استان در جشنواره شهید رجایی  از مهم ترین این موفقیت ها است که مرهون تلاش تمامی همکاران، دانش آموزان و اولیا است .

مظفری با بیان اینکه اعتبارات بسیار خوبی به آموزش و پرورش استان  اختصاص یافته  است که در نوع خود بی نظیر است ، گفت : در راستای رفع کمبود فضا های آموزشی شهر زنجان، با پیگیری های انجام شده، مصوب شد که  ۶۳ باب مدرسه که در طول سه سال ساخته شود .

وی ادامه داد: مدیران مدارس نهایت دقت و توجه در رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل مربوطه  را داشته باشند،  ما مسئول تعلیم و تربیت دانش‌آموزان هستیم و همچون ایام کرونا ، از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکنیم .  

مظفری با تاکید بر برگزاری کارگاه های آموزشی برای همکاران اظهار کرد : تمامی دانش آموزان در شبکه شاد عضو باشند و همچنان فعالیت های آموزشی در شاد  در کنار فعالیت های آموزشی مدارس  مدنظر قرار گیرد تا در مواقع ضروری و مورد نیاز بتوانیم از این بستر استفاده کنیم .

این مقام مسئول همچنین  نسبت به برگزاری جلسات توجیهی برای مدیران مدارس و بازدیدهای مستمر از مدارس تاکید کرد .

شایان ذکر است در این جلسه از روسای ادارات شهرستان خدابنده،  ناحیه ۱زنجان و افشار به عنوان مناطق برتر در ارزیابی عملکرد ادارات مناطق و نواحی تجلیل شد .

به اشتراک بگذارید :