22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1776241
جلسه کارگروه اجرایی همایش ملی عدالت و تحول در آموزش و پرورش برگزار شد

کارگروه اجرایی نخستین همایش عدالت و تحول در آموزش و پرورش با مشارکت کانون بسیج فرهنگیان شهید سردار سلیمانی و کارگروه تحقیق و پژوهش استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره  اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش استان زنجان، در این نشست بهروز رجایی رئیس گروه تحقیق و پژوهش در خصوص اهمیت و ضرورت توجه به محورهای مهم سند تحول بنیادین و کاربرد آن در فرایند تعلیم و تربیت گفت: عدالت و تحول در آموزش و پرورش بایستی برپایه توجه به ساحت ها ی شش گانه و نقش آفرینی بیانیه گام دوم انقلاب باشد .

وی افزود : نخستین همایش عدالت و تحول درآموزش و پرورش با مشارکت و استقبال عموم فرهنگیان از سراسر کشور روبرو شده است .

رجایی ادامه داد : این همایش در روزهای 28 و 29 آذرماه 1400 با حضور مهمانان وزارتی و مسئولین استانی و بسیجیان فرهنگی و عموم فرهیختگان و اساتید برگزار خواهد شد .

در ادامه حسین میرزایی رئیس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل ضمن تبریک هفته بسیج و اقدامات انجام یافته گروه تحقیق و پژوهش به عنوان دبیر علمی این همایش قدردانی کرد و تاکید کرد : توجه به منویات مقام معظم رهبری در چارچوب بیانیه گام دوم انقلاب چراغ روشنی برای مسیر رسیدن به قله های عزت و استقلال و آزادیست و مؤلفه های آموزش و عدالت و تحول، پایه های اصلی یک نظام آموزش و پرورش  توسعه یافته  است .

به اشتراک بگذارید :