18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۰:۲۲:۵۱
کد مطلب:  1775325
در بستر شاد صورت گرفت؛
آموزش انس با قرآن ویژه نوآموزان پیش دبستانی

غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اولین برنامه ی آموزشی ویژه ی نوآموزان پیش دبستانی توسط مربیان ناحیه 2 شهر ری در کانال آوای کودکانه در بستر شاد خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تصریح کرد: در راستای ارتقاء کیفیت و اجرایی شدن اهداف آموزشی دوره ی پیش دبستانی و باتوجه به مجازی بودن آموزش ها، اداره ی پیش دبستانی و ابتدایی دوره اول در سال تحصیلی 1401-1400 اقدام به آموزش محتواهای پیش دبستانی در چهارچوب اهداف یازده گانه در فضای مجازی نمود.

وی افزود: این برنامه های آموزشی به صورت پخش زنده، هفته ای یکبار توسط مناطق اجرا می شود و به همین منظور اولین آموزش بصورت  پخش زنده توسط آموزش و پرورش ناحیه ی 2 شهر ری برگزار شد.

این مقام مسئول عنوان کرد: هدف از اجرای اولین برنامه با موضوع برنامه انس با قران، علاقه به یادگیری و تقویت باورهای دینی و مذهبی دانش آموزان بود.

شایان ذکر است کلیه ی مناطق به صورت هفتگی و بر اساس موضوعات ابلاغی، در تاریخ و ساعت مقرر، تا پایان اردیبهشت ماه اجرای برنامه های آموزشی در کانال آوای کودکانه را در بستر شاد ادامه خواهند داد.

به اشتراک بگذارید :