13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۱۰:۰۵:۵۰
کد مطلب:  1775277
مدیرکل مداری غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش در اهواز:
تشکیل شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی کشور/فعالیت ۱۷ هزار مدرسه غیردولتی و ۲۰ هزار مرکز آموزشی و پرورشی در کشور

مدیرکل مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تشکیل شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی کشور، اظهار کرد: ۱۷ هزار مدرسه غیردولتی و ۲۰ هزار مرکز آموزشی و پرورشی در کشور تحت پوشش اداره کل مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی هستند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ سعید صالح روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در جمع کارشناس مسئولان مدارس و مراکز غیردولتی استان خوزستان اظهار کرد: فرآیند تشکیل شورای هماهنگی موسسان مدارس و مراکز غیردولتی کشور در حال انجام است و مخاطبان و ذی نفعان این شورا در حال بررسی شرایط نامزدهای تصدی عضویت در این شورای راهبردی هستند.


وی در ادامه با اشاره به فعالیت ۱۷ هزار مدرسه غیردولتی و ۲۰ هزار مرکز آموزشی و پرورشی در کشور؛ عنوان کرد: همه این موسسان می بایست در فرآیند انتخاب نمایندگان خود در شورای هماهنگی موسسان مشارکت فعال داشته باشند.


مدیرکل مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی وزارت در پایان یادآور شد: توسعه کمی و کیفی مدارس غیردولتی در اولویت برنامه های ستاد قرار دارد و در این راستا از همه ظرفیت های عملکردی استفاده خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :