20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۷:۱۲
کد مطلب:  1775075
هشتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

اداره امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان اصفهان هشتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی برگزار کرد

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، اداره امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی استان اصفهان اقدام به برگزاری هشتمین جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی نموده است.

این جشنواره وِیژه دبیرانی است که در سال تحصیلی جاری ابلاغ تدریس درس تفکر و سبک زندگی در پایه های هفتم و هشتم را داشته باشند.

رئیس اداره امورتربیتی مشاوره و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی در این خصوص عنوان کرد: همکاران می توانند فیلم تدریس خود را که بصورت تدریس حضوری یا غیر حضوری انجام خواهد شد تا پایان دی ماه به کارشناساسان امورتربیتی اداره جهت انجام داوری و ارسال به استان ارائه نمایند.

رئیس اداره امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی افزود: این جشنواره فرصت مناسبی برای به اشتراک گذاری تجربیات و اندوخته های همکاران بوده و بهره گیری از روش های خلاق و فعال یاددهی- یادگیری و بسط و گسترش روش ها ی نوین می باشد.

وی اضافه کرد: با فراهم نمودن فضایی شاد و پویا جهت حضور گسترده دبیران در این جشنواره می توان به کشف و شکوفایی استعدادهای نهفته دبیران با تکیه بر کاربست روش های تدریس فعال و موثردست یافت.

لازم به ذکر است شیونامه این جشنواره به ادارات ارسال گردیده و جزئیات شرکت در آن تشریح گردیده است.

به اشتراک بگذارید :