18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۰۸:۴۲:۰۴
کد مطلب:  1775023
با تقدیر از ناشران برگزیده؛
نوزدهمین «جشنواره کتاب رشد» با تقدیر از برگزیدگان، پایان یافت

نوزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد با تقدیر از ناشران برگزیده و برتر، به کار خود پایان داد.

به گزارش  مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، آیین اختتامیه نوزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد عصر دیروز در مدرسه دارالفنون با تقدیر از ناشران برگزیده و برتر، برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ در این جشنواره، آثار در یک مرحله مورد غربالگری قرار گرفتند و سپس داوران بر اساس فرم‌های ویژه نسبت به انتخاب بهترین آثار، اقدام و در نهایت نیز کار داوران به تأیید کمیته علمی رسید تا طی یک فرآیند صحیح آثار از هر لحاظ مطمئن و درست به دست خانواده‌ها، دانش آموزان  و معلمان برسد.

گفتنی است؛ در این جشنواره از میان آثار ارسالی سازمان، 1338 کتاب مورد تأیید قرار گرفت و در سامانه تخصصی اطلاع رسانی شد. این آثار پس از ورود به جشنواره، در 27 گروه تخصصی مورد غربالگری قرار گرفتند و در مرحله بعد 11 عنوان کتاب برگزیده انتخاب معرفی شدند.

 همچنین از میان آثار ارسالی، 22 اثر به عنوان آثار شایسته تقدیر شناخته شد و سایر آثار نیز به عنوان آثاری که وارد مرحله نهایی و نامزد دریافت جایزه هستند، معرفی شدند.

شایان ذکر است، نمایشگاه آثار نوزدهمین جشنواره کتاب رشد با حضور 15 شرکت و مؤسسه فرهنگی و آموزشی تولید کننده صنایع و منابع آموزشی و تربیتی در حوزه محصولات مکتوب و غیرمکتوب، تجهیزات، نرم افزارها، فیلم های آموزشی و تربیتی در  29 و 30 آبان ماه  برای بازدید علاقمندان منابع آموزشی و تربیتی فعال در مدرسه دارالفنون برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :