20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1774779
از سوی ستاد همکاری حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش:
«ماهنامه سفیر امین» منتشر شد

پنجمین شماره ماهنامۀ سفیر امین(ویژۀ مبلغان دانش‌آموزی)، در آبان ماه ۱۴۰۰ از سوی ستاد همکاری حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پنجمین شماره ماهنامۀ سفیر امین(ویژۀ مبلغان دانش‌آموزی)، در آبان ماه ۱۴۰۰از سوی ستاد همکاری حوزه های علمیه و وزارت آموزش و پرورش منتشر شد.

بر اساس این گزارش، این شماره از ماهنامه سفیر امین در ۱۰۵ صفحه و حاوی ١۲ مقاله با عنوان های: «ویژگی‌ها و نیازهای دانش‌آموزان»، «فرهنگ فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات»، «بررسی جایگاه الگو و الگو‌پذیری در تربیت»، «مهارت‌های آغازین ارتباط با دانش‌آموزان»، «روش برقراری ارتباط»، «فرصت‌های تبلیغ»، «اردو‏داری»، «مهارت تفکر انتقادی»، «شستشوی مغزی یا مغزشویی»، «دختران دانشمند»، «پرسش و پاسخ دانش‌آموزی» و «تقویم مناسبت‌های تبلیغی» است.

برای دریافت این شماره از ماهنامه به نشانی ذیل مراجعه کنید.

http://hamkariha.ir/__FTP/1400/08/30/637730808986224874.pdf

شایان ذکر است؛  علاقه‌مندان به دانلود رایگان شماره های مختلف ماهنامۀ سفیر امین، می‏‌توانند از طریق لینک  بالا یا مراجعه به کانال سفیر امین در پیامرسان ایتا به آدرس@safiramin ، اقدام کنند.

 همچنین؛ جهت اطلاعات بیشتر و گفتگو با سردبیر ماهنامه می توانید از طریق آیدی @Msafiramin  اقدام کنید.

به اشتراک بگذارید :