24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۳:۳۰:۱۰
کد مطلب:  1774723
افتخاری دیگر توسط معلمان مازندران کسب شد؛
راهیابی ۴ تیم از معلمان استان به مرحله نهایی جشنواره کشوری نوآوری‌های آموزشی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از راهیابی چهار تیم از معلمان استان به مرحله نهایی جشنواره کشوری نوآوری های آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» گفت : 4تیم از معلمان مازندران در پنجمین جشنواره کشوری نوآوری‌های آموزشی موفق به راه‌یابی به مرحله نهایی کشوری شدند . 

وی ضمن تبریک به جامعه فرهنگیان استان اسامی همکاران را به شرح زیر اعلام کرد: ثمانه نوری کوتنایی و معصومه محسن نژاد از شهرستان میاندرود، معصومه جمالی، گلسا عظیمی و فرشته خادمی از ناحیه یک ساری، عالمه حسینی و سمانه شریعتی از شهرستان آمل، میترا مقیمی، راضیه ولیپور و ویدا حیدری از شهرستان سیمرغ از راه یافتگان به مرحله کشوری هستند.

 معاون آموزش متوسطه استان مازندران هدف از برگزاری پنجمین جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری را استفاده از فضای مجازی جهت ایجاد تنوع و اثربخشی در فرآیند آموزش و یادگیری دانست. 

دهقان در ادامه اظهارکرد: به همین منظور این جشنواره در سه محور نوآوری در تولید و به‌کارگیری رسانه‌های پرشمار، نوآوری در سنجش تکوینی با تأکید بر سنجش عملکردی و نوآوری در روش‌های مشارکت اولیای دانش‌آموزان در فرآیند یادگیری برگزار گردیده است .

به اشتراک بگذارید :