24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۳:۰۳:۳۱
کد مطلب:  1774691
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
رشد آموزش و پرورش مازندران در مجموع شاخص‌های عملکردی

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مازندران در جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پرورش مازندران در مجموعه شاخص های عملکردی نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «غلامرضا سقایی» در جلسه ظهر امروز شورای معاونین مشترک اداره کل با شهرستانها و مناطق که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: در شاخص های ملی جشنواره شهید رجایی که توسط سازمان مدیریت برگزار می‌شود بیش از ۸۲ درصد امتیاز ها را به دست آوردیم و همچنین در شاخص‌های دستگاهی که از طریق سامانه نظارت و توسط وزارت متبوع ارزیابی می‌شود، بیش از ۸۸ درصد امتیازات لازم را کسب کرده ایم.

وی با ابراز رضایت نسبی از رشد کمی و کیفی که در مجموع نسبت به سال گذشته حاصل شده است تصریح کرد: هرسال فعالیت ادارات شهرستان ها و مناطق و اداره کل مورد ارزیابی عملکرد قرار می گیرد. این ارزیابی عملکرد در بخش ادارات کل در سطح ملی با عنوان جشنواره ملی شهید رجایی برگزار می‌شود و ارزیابی دستگاهی و ستادی توسط وزارت متبوع از عملکرد اداره کل، ادارات شهرستانها و مدارس انجام می شود که عملکرد این سه گروه در آن تاثیر گذار است.

رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش مازندران افزود: در مجموع در شاخص های عمومی بیش از ۹ درصد رشد داشته ایم. از جمله در شاخص مدیریت سرمایه انسانی و ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در جایگاه خوبی قرار داریم و در شاخص اصلاح ساختار سازمانی و استقرار سامانه نظارت و ارزیابی نمره عالی را کسب کرده ایم.

سقایی ادامه داد: در همین راستا، حوزه‌های مشارکت‌های مردمی، شاهد و ایثارگران، روابط عمومی، امور بانوان و حراست رتبه‌ی اول را کسب کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: از ادارات زیر مجموعه انتظار داریم شاخص های استانی، منطقه‌ای و مدرسه‌ای را با اهداف مشخص شده در برش های جداگانه در سامانه نظارت قرار داده و سپس همراه با مستندات و مدارک در این سامانه بارگذاری کنند. تاکید ما این است تا این اتفاق در زمان مقرر و به موقع انجام شود.

به اشتراک بگذارید :