18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۳:۱۱:۵۴
کد مطلب:  1774683
معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع:
تامین اعتبار حق انشعاب(آب، برق، گاز، تلفن، فاضلاب) مدارس نوساز و فاقد انشعاب شهرستان های استان تهران

یوسف بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تامین اعتبار حق انشعاب( آب، برق، گاز، تلفن، فاضلاب) مدارس نوساز و فاقد انشعاب شهرستان های استان تهران با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو در نشست با نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی،اداره کل نوسازی مدارس و نمایندگان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق ۲۱ گانه خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین دغدغه های آموزش و پرورش در شهرستان ها و مناطق در طی این سال ها هزینه بر بودن حق انشعابات آب، برق، گاز، تلفن و فاضلاب است که تا کنون مدارس با آن دست و پنجه نرم می کنند و لازم است این دغدغه مرتفع شود.
وی تصریح کرد: تامین اعتبار انشعابات مدارس ضمن اینکه مدیران را با چالش مواجه می کند و موجب کندی روند خدمات رسانی مراکز آموزشی نوساز شود، لذا لازم بود با درک موضوع و تبعاتی که  می توانست به دنبال داشته باشد چاره ای اندیشیده شود.
وی همچنین عنوان کرد: پیرو مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش در خصوص یکی از بزرگترین چالش های پیش روی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سازمان مدیریت و برنامه ریزی عهده دار تهیه اعتبار لازم در خصوص حق انشعاب مدارس نوساز و فاقد انشعاب شهرستان های استان تهران شد.
شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، اداره کل نوسازی مدارس و مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق ۲۱ گانه با ارائه گزارشی از لیست مدارس فاقد انشعاب و نوساز در خصوص روند تامین اعتبار حق انشعاب این مدارس به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به اشتراک بگذارید :