24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۲:۰۶:۰۹
کد مطلب:  1774631
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در آستانه بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه اول خبر داد:
تشکیل تیم‌های مختلف نظارتی جهت بازدید از نحوه حضور دانش آموزان در مدارس سراسر استان

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در آستانه بازگشایی مدارس ابتدایی و متوسطه اول به صورت حضوری، از تشکیل تیم‌های مختلف نظارتی جهت بازدید از نحوه حضور دانش آموزان در مدارس سراسر استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در جلسه شورای معاونین مشترک آموزش و پرورش مازندران و ادارات شهرستانها و مناطق استان که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، تاکید کرد: از اولین روز بازگشایی مدارس متوسطه اول و ابتدایی، اطلس آموزشی روند حضور دانش آموزان در مدارس شهرستانها و مناطق به صورت روزانه رصد خواهد شد.

وی افزود: رویکرد ما در بازگشایی حضوری مدارس، رویکردی اقتضایی است و به مدارس و مناطق تفویض اختیار کرده ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی از الزامات بازگشایی حضوری در تمامی مدارس است، از حضور تیم‌های مختلف نظارتی جهت بازدید جدی از مدارس سراسر استان در خصوص نحوه حضور دانش‌آموزان خبر داده و تأکید کرد: همه مدارس موظفند تا شورای بهداشتی مدرسه را تشکیل داده و صورتجلسه های مورد نظر را به رویت تیم های نظارتی برسانند.

سعدی پور در بخش دیگری از سخنان خود گمانه‌زنی‌های وزارتی در رابطه با آزمون های نوبت اول را به صورت حضوری دانسته و افزود: امسال زمستان زودرسی داشته‌ایم و تاکید ما بر این است که تمامی سیستم های گرمایشی مدارس بررسی شده و در صورت وجود معایب در اسرع وقت برطرف شود و نباید کلاس های ما از نظر گرمایشی دچار مشکل باشد.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از کارهای بسیار خوبی که در حوزه‌های مختلف در شهرستانها و مناطق استان اتفاق افتاده اذعان داشت: در بارگذاری مستندات در سامانه نظارت، خوب عمل نکرده‌ایم و باید در این زمینه آموزش‌های لازم ارائه شود تا سطح استان را در این زمینه ارتقا ببخشیم.

به اشتراک بگذارید :