24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۱:۱۷:۴۹
کد مطلب:  1774607
فرمانده سازمان بسیج فرهنگیان استان مازندران:
با وجود تمام نارسایی ها معلمان با روحیه بسیجی، همواره پرتلاش ظاهر شدند

فرمانده سازمان بسیج فرهنگیان استان مازندران گفت: معلمان با وجود تمام نارسایی ها، با روحیه بسیجی خود همواره پرتلاش ظاهر شده‌اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «موسی حسین نژاد» مسئول سازمان بسیج فرهنگیان استان ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بعضی از چهره ها قابلیت تعمیم یافتن به عنوان الگو را دارند و بسیج هم این قابلیت را داشته است.

وی تصریح کرد: زمانی که حضرت امام(ره) بسیج را شکل داد، کسی فکرش را نمی کرد که تفکر بسیجی در قالب جنبش‌های بیداری اسلامی از جمله حماس، حشدالشعبی، مدافعین حرم و... بتواند داعش را که نماد تفکر نخ نمای دشمن در زمینه مذهب در برابر مذهب بود را نابود کند.

فرمانده سازمان بسیج فرهنگیان استان ادامه داد: امروز به فضل تفکر بسیجی قدرت اول منطقه شده‌ایم. در ادوار گذشته در دفاع مقدس کشور هایی که جزو متحدین ما بودند حتی به ما سیم‌خاردار و فشنگ نمی‌دادند اما امروز موشک‌هایی داریم که برد بیش از ۲ هزار کیلومتر دارند.

سرهنگ حسین نژاد تفکر بسیجی را مربوط به سال ۶۱ هجری دانسته و گفت: تفکر بسیجی از روز عاشورا تا به الان به ما به ارث رسیده است و این چیزی نبود که یک شبه به وجود آمده باشد.

وی ضمن پاسداشت مقام شامخ فرهنگیان بسیجی خاطرنشان کرد: معلمان عزیز کشور با روحیه بسیجی، با وجود تمام نارسایی ها از تلاش و کوشش خود برای رسیدن به نقطه مطلوب دست نکشیده اند و این جای خوشحالی بسیار دارد.

به اشتراک بگذارید :