24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۲۱:۱۳:۵۸
کد مطلب:  1774597
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
در حوزه فعالیت‌های بسیج دانش آموزی رتبه اول را در کشور داریم

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از فرماندهان بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی استان گفت: در حوزه فعالیت های بسیج دانش آموزی رتبه اول را در کشور داریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی پور» در آیین تجلیل از فرماندهان بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان استان که به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج در سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد، با اعلام این خبر که در فعالیت های بسیج دانش آموزی رتبه یک را در کشور داریم گفت: این افتخارات به دلیل راهبری های خوب فرماندهان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان رقم خورده است.

وی افزود: تشکلهای بزرگ بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان فعالیت‌های فرهنگی موثری را در سطح استان رقم زدند که لازم است تا از این اقدامات ارزنده تجلیل به عمل آید. یقیناً فعالیت های ماندگار و اثرگذار بسیج در تمام دوران انقلاب اسلامی مشهود است.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران یکی از نشانه های بسیج را فعالیت‌های جهادی و انقلابی توصیف و اظهار کرد: فعالیت های انقلابی یعنی خدمت به مردم و چه خدمتی بالاتر از اینکه در دورترین مناطق استان به دانش آموزان و خانواده های آنان خدمات‌رسانی های آموزشی و پرورشی انجام می‌دهیم.

سعدی پور با بیان اینکه بسیج دانش آموزی و بسیج فرهنگیان فعالیتهای تربیتی و پرورشی اثرگذار زیادی را در سطح استان انجام داده‌اند تاکید کرد: از ظرفیت های بسیج دانش آموزی و فرهنگیان در پیشبرد اهداف و برنامه‌های فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش استفاده شایان خواهیم کرد.

وی یکی از وظایف آموزش و پرورش را شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و تارکین تحصیل عنوان و خاطرنشان کرد: بسیج در زمینه شناسایی بازماندگان و تارکین تحصیل کمک‌های زیادی به ما خواهد کرد. هرچند که استان مازندران به نسبت میانگین کشوری در جایگاه بالاتری قرار دارد اما این مقدار ما را راضی نمی‌کند و باید بیشتر تلاش کنیم که امیدواریم با کمک بسیج دانش آموزی و فرهنگیان بتوانیم به این قشر از دانش‌آموزان، خدمات آموزشی لازم را ارائه دهیم.

در این مراسم از سرهنگ حسین نژاد فرمانده بسیج فرهنگیان استان و جعفری فرمانده بسیج دانش آموزی استان تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :