20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۱۷:۵۶:۴۰
کد مطلب:  1774505
با حضور استاندار و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان برگزار شد؛
یک‌صد و پنجاه و دومین شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان

اعضای شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان تشکیل جلسه دادند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در سی‌امین روز از آبان‌ماه 1400، یک‌صد و پنجاه و دومین جلسه شورای آموزش‌وپرورش استان اصفهان با حضور سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان و رئیس شورای آموزش‌وپرورش استان، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، سعید صادقی مدیرکل حوزه استاندار، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مؤمنی نماینده امام جمعه اصفهان، مجتبی شاهمرادی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی، مجتبی ملا احمدی رئیس مجمع خیرین استان اصفهان، عبدیزدان مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان، معاونین این اداره کل و دیگر اعضای شورا برگزار شد.

در این جلسه محمد اعتدادی ضمن تشریح فعالیت‌های یک‌ساله و ارائه اطلاعات و آمار آموزش‌وپرورش استان اصفهان، گزارشی از روند بازگشایی حضوری مدارس و نظارت‌های در حال انجام ارائه کرد.

همچنین لیلا سادات ابطحی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان نیز در خصوص کیفیت‌بخشی به آموزش دانش‌آموزان در معرض افت دوره ابتدایی صحبت و پیشنهادات مصوبات مربوطه را ارائه نمود که پس از اظهار نظر اعضای شورا به تصویب رسید.

در ادامه مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تشریح فعالیت ها و عملکرد ادارات تابعه آن معاونت به معرفی دانش آموزان و فرهنگیان حائز رتبه برتر کشوری پرداخت و سپس استاندار اصفهان و مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان از دانش‌آموزان و فرهنگیان حائز رتبه کشوری در مسابقات قرآن و عترت تابستان ۱۴۰۰ تقدیر نمودند.

در بخش دیگری از جلسه اسماعیل احمدی کارشناس مسئول شوراهای آموزش و پرورش استان؛ مواد قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش را تشریح و تبیین نمود. 

 

به اشتراک بگذارید :