18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ۰۹:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1773267
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد:
91 درصد از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمدی واکسینه شده اند

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پیشتازی استان در زمینه تزریق واکسن کرونا، گفت: ۹۱ درصد دانش آموزان در مرحله تزریق دُز نخست واکسن کرونا واکسینه شده‌اند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، هادی زارع پور با اشاره به این که استان کهگیلویه و بویراحمد در واکسیناسیون دانش آموزان پیشتاز است، اظهار کرد: در مرحله تزریق دُز نخست واکسن کرونا 91 درصد دانش آموزان واکسینه شدند همچنین در مرحله تزریق دُز دوم واکسن کرونا بیش از ۶۸درصد دانش آموزان استان واکسینه شده‌اند.

 وی افزود: واکسیناسیون فرهنگیان و کادر آموزشی نیز در تزریق دُز نخست ۹۸.۳درصد و در تزریق دُز دوم به ۹۰درصد رسیده است.

 مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بحث آموزش حضوری دانش آموزان دوره ابتدایی و متوسطه اول از اول آذرماه امسال در دستور کار قرار می‌گیرد و به صورت نوبت بندی و شرایط مشخص شده دانش آموزان در کلاس درس حاضر خواهند شد.

 زارع پور گفت: هدف از پوشش حداکثری واکسیناسیون، ایجاد ایمنی هر چه بیشتر بین دانش آموزان استان برای مقابله با بیماری کرونا است.

شایان ذکر است؛ در سال تحصیلی جدید تعداد ثبت نامی‌ها در استان کهگیلویه و بویراحمد ۱۷درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و در حدود ۱۷۱هزار دانش آموز پسر و دختر در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می‌کنند.

به اشتراک بگذارید :