18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۴:۱۳:۵۵
کد مطلب:  1772591
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس منصوب شد

سرگرد پاسدار هادی حفیظی با حفظ سمت در سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران به عنوان فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس منصوب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل شهرستان های استان تهران آئین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج مهدی موعود(عج) شهرستان قدس با حضور سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام استان تهران، امام جمعه شهرستان قدس، و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی و بسیجیان در مصلی بزرگ شهرستان قدس برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی سرتیپ دوم پاسدار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء علیه السلام استان تهران، از زحمات و تلاش‌های سرهنگ پاسدار حسین حبیبی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس پس از مدت ۴ سال خدمت خالصانه، قدردانی و سرگرد پاسدار هادی حفیظی با حفظ سمت در سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان استان تهران  به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس منصوب شد.

سرگرد پاسدار هادی حفیظی در این مراسم بیان کرد: همه ما در هرلباس و هر مجموعه‌ای که خدمت می کنیم، پاسدار انقلاب اسلامی هستیم و برای اعتلای اسلام و انقلاب فعالیت می کنیم..

وی افزود: لازم است با هم افزایی و فعالیت مضاعف تحولی جدی را در کشور رقم بزنیم و امیدواریم به فضل الهی شاهد اعتلای اسلام باشیم.

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان قدس با بیان اینکه نهاد مقدس بسیج و مجموعه سپاه در دل بحران‌ها، مشکلات و چالش‌ها بوجود آمد، تصریح کرد: با مرور این شجره طیبه، بسیج در حوزه‌های مختلف من جمله جنگ نرم، دفاع مقدس، عرصه محرومیت زدایی، علمی، فرهنگی و فناوری به دستاوردهای چشمگیری دست یافته و به‌عنوان نهاد مردمی و انقلابی در نقاط مختلف عالم در حال تکثیر است.

گفتنی است، هادی حفیظی پیش‌از این مسئول سازمان بسیج دانش آموزی و رئیس سازمان بسیج فرهنگیان استان تهران بوده است.

به اشتراک بگذارید :