12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۴:۰۸:۲۵
کد مطلب:  1772575
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
بهترین مکان برای فرهنگ سازی مصرف درست آب، آموزش و پرورش است

مهدی اسماعیلی گفت: دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی در شروع یادگیری خواندن و نوشتن کلمه آب را می آموزند که می‌توانیم با یک فرهنگ سازی مناسب استفاده بهینه یا مصرف درست آب را به آنها یاد دهیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و نهمین روز از آبان ماه ۱۴۰۰، مهدی اسماعیلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در آیین آغازین برنامه های فرهنگی و آموزشی مدیریت مصرف آب در مدارس استان اظهار داشت: بعد از شیوع ویروس کرونا تعلیم و تربیت سخت شد اما در این دوره در این مدت اجازه ندادیم آموزش متوقف شود و با راه اندازی کانال های مختلف در شبکه شاد و تولید محتوا آموزش را ادامه دادیم.

وی افزود: یکی از ساحت‌های تعلیم و تربیت، ساحت زیستی است که واژه آب نیز در همین حوزه قرار می گیرد. دانش‌آموزان کلاس اول ابتدایی در شروع یادگیری خواندن و نوشتن کلمه آب را می آموزند که می‌توانیم با یک فرهنگ سازی مناسب استفاده بهینه یا مصرف درست آب را به آنها یاد دهیم.

اسماعیلی تاکید کرد: بهترین مکان برای فرهنگ سازی صرفه جویی و مصرف درست آب آموزش و پرورش است و بهترین زمان برای توسعه این فرهنگ دوره ابتدایی و دانش‌آموزان این دوره هستند.

به اشتراک بگذارید :