13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  fAoIDxML
معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران:
4 هزار دانش‌آموز در اردوی یک روزه باغ موزه دفاع مقدس شرکت کردند

معاون پرورشی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: با پیگیری‌های کارشناسی فعالیت‌های اردویی اداره کل و همت ادارات و مدارس متوسطه آموزش و پرورش شهرستان‌های تهران دانش‌آموزان در اردوی باغ موزه دفاع مقدس شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های صورت گرفته توسط کارشناسان فعالیت‌های اردویی و فوق برنامه این اداره کل، همت همکاران در ادارات مناطق تابعه و مدیران و مربیان ایثارگر مدارس، در مرحله اول اعزام‌ها 4 هزار نفر از دانش‌آموزان دختر متوسطه مدارس شهرستان‌های تهران از باغ موزه دفاع مقدس بازدید کردند.

وی با اشاره به اینکه در این اردوها دانش‌آموزان ضمن حضور یک روزه از قسمت‌های مختلف باغ موزه دفاع مقدس بازدید داشتند، افزود: این اردوها با هدف حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس طراحی و برنامه‌ریزی شده است که طبق نظرسنجی‌های به‌عمل آمده دانش‌آموزان رضایت خود از برنامه بازدید از تالارها و نمایش «طعم جبهه» به کارگردانی سید جواد هاشمی را اعلام کرده‌اند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه برنامه بازدید دانش‌آموزان پسر متوسطه نیز با هدف‌گذاری اعزام  4 هزار نفر آغاز شده و در حال انجام است، ادامه داد: از میان تشکل‌های چهارگانه دانش‌آموزی، سازمان بسیج دانش‌آموزی با اعزام قریب به 700 نفر قسمتی از تعهدات خود را عملی کرده و پیگیری جهت اعزام اعضای سایر تشکل‌ها در جریان است.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: این اردوها تا نیمه شهریور ماه ادامه خواهد داشت و در مجموع 8 هزار نفر از باغ موزه دفاع مقدس بازدید خواهند داشت.

به اشتراک بگذارید :