24 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۰۷:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1772491
توسط کارشناسی امورزنان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد؛
سلسله کارگاه‌های آموزشی طرح ازدواج به هنگام

سلسله کارگاه‌های آموزشی طرح ازدواج به هنگام با حضور کارشناس مسئول امور زنان اداره کل آموزش و پرورش استان در ورزنه برگزارشد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضور وجیهه لوح موسوی کارشناس مسئول امور زنان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و خسروی روانشناس و عضو هیات علمی دانشگاه، کارگاه آموزشی طرح سواد زندگی( ازدواج اصولی و به هنگام) ویژه والدین و دانش آموزان آموزشگاه اندیشه و ایثار کفران از توابع شهرستان ورزنه برگزار گردید.

لوح موسوی کارشناس مسئول امور زنان گفت: در ادامه سلسه کارگاه‌های آموزش‌ سواد زندگی با رویکرد طراحی مسیر خوب زیستن در زندگی مشترک مستند به سند تحول، به تعداد 300 نفر از دانش آموزان دختر و والدین آنها در 2آموزشگاه اندیشه و ایثار روستای کفران از توابع ورزنه آموزش‌های پیش از ازدواج داده شد.

لوح موسوی با اشاره به سوره کوثر گفت: در آیات و روایات متعدد به فرزند دختر تأکید و سفارش شده است و از آنجا که دختران مادران آینده هستند و اگر این مادران دچار آسیب شوند قطعا فرزندانی با آسیب‌های بیشتر به جامعه هدیه می‌دهند. از طرفی فرزند دختر در آینده همسر مردی می‌شود که شادابی دختر، موجب شادابی همسر و خانواده است. لذا باید دخترانمان درک شوند و این نیاز به آگاه‌سازی والدین دارد.

به اشتراک بگذارید :