20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1772443
باحضور مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزارشد؛
شصت و سومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز آموزش و پرورش غیردولتی استان

با حضور محمد اعتدادی شصت و سومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز آموزش و پرورش غیردولتی استان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان شصت و سومین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز آموزش و پرورش غیردولتی در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورا تشکیل شد، ابتدا محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکتهای مردمی گزارشی از روند توسعه مدارس و مراکز غیر دولتی ارائه نمود و اظهار داشت: توسعه متوازن مدارس و مراکز غیر دولتی یکی از اولویت های این اداره است.

در ادامه اعتدادی رئیس شورای نظارت ضمن تشکر از زحمات اعضای شورا تاکید کرد: وظیفه ذاتی شورای نظارت سیاستگذاری و نظارت بر مدارس و مراکز غیر دولتی است و در راستای توسعه متوازن این مدارس و مراکز غیر دولتی باید به گونه‌ای عمل شود که ضمن استفاده از مشارکت متقاضیان در زمینه توسعه و راه اندازی مدارس و مراکز غیردولتی مناطق و نواحی با توجه به نیاز سنجی و وضعیت موجود منطقه یا ناحیه خود اقدام نمایند.

در ادامه این جلسه اعضا به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد در راستای توسعه متوازن مدارس و مراکز غیر دولتی مناطق و نواحی اقدامات لازم صورت پذیرد.
 

به اشتراک بگذارید :