18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۱۲:۲۰:۳۷
کد مطلب:  1772131
هفته بسیج 1400؛
پیام مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت آغاز «هفته بسیج»

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به مناسبت آغاز «هفته بسیج» پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ متن پیام علیرضا سعدی پور به شرح زیر است:

 

بسیج مدرسه عشق است....... (امام خمینی ره)

ضمن گرامیداشت یاد و نام همه بسیجیان شهید دوران دفاع مقدس و سرداران جنگ تحمیلی،  فرارسیدن هفته بسیج را به همه سنگرنشینان ایثارگر در این جبهه تبریک می‌گوییم.

این هفته فرصت و مجالی است تا دست بسیجیانی که در این چهار دهه در همه عرصه‌ها از جنگ و جهاد تا سازندگی و دفاع از حرم آل الله(عَلَی‌هِم صَلَواتُ اللهِ) حضور داشتند، به گرمی بفشاریم و بر پیشانی این عزیزان بوسه بزنیم و بگوییم ما نیز افتخار می‌کنیم که همانند بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی(ره) و رهبر معظم انقلاب -حَفِظَهُ اللهُ- بسیجی هستیم.  

همچنین هدف از بزرگداشت این هفته،  تاکید بر تبیین ظرفیتها، دستاوردها و خدمات ۴۲ ساله بسیج مستضعفین و تمرکز بر ضرورت انتقال این سرمایه معنوی به نسل جوان، نوجوان و دانش‌آموزان  است.

دستگاه تعلیم و تربیت استان مازندران، ترویج آموزه‌های فرهنگ بسیج  را که در راستای سند تحول بنیادین است، در اولویت برنامه‌های خود دارد و در همین یک‌سال اخیر با اجرای طرح‌های راهیان نور به صورت مجازی، طرح یاوران ولایت، طرح فانوس، طرح شهید بهنام محمدی و طرح مضمار نوجوان تلاش کرد در مسیر نهادینه‌سازی فرهنگ بسیجی گام بردارد.

این هفته را به همه ذینفعان آموزش و پرورش از همکاران، دانش‌آموزان و اولیاء محترم دانش‌آموزان و به‌طور خاص به اعضای بسیج فرهنگیان و بسیج  دانش‌آموزی تبریک می‌گویم و امیدوارم چون گذشته شاهد حضور همه‌جانبه بسیج در ساحت جامعه باشیم.

علیرضا سعدی‌پور

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران

به اشتراک بگذارید :