19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  ve21TJ3V
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش:
آموزش و پرورش کانون خلق دنیای آینده است

پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه با حضور مهندس لطفی طلب بخشدار چهاردانگه در سالن کنفرانس اداره آموزش و پرورش این منطقه تشکیل شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره  کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حنیف نیا دبیر شورای آموزش و پرورش چهاردانگه در این جلسه ضمن تقدیر از اعضای جسه به جهت رصد و پیگیری هوشمندانه مسائل آموزش و پرورش بر اهمیت و ضرورت شکل گیری جلسات شورای آموزش و پرورش پرداخت و تصریح کرد: بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب آموزش و پرورش " کانون اساسی خلق دنیای آینده می باشد". و قطعا تحول در آموزش و پرورش بالندگی فردای ایران اسلامی را رقم خواهد زد.

وی افزود : مشارکت و نظارت مردم  در امر آموزش و پرورش و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات جهت تاسیس، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل در فعالیت های اجرایی امری اجتناب ناپذیر است که این مهم امروز بر اساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی بر عهده شوراهای آموزش و پرورش مناطق گذاشته شده است.

حنیف نیا اهمیت تبیین قانون شوراهای آموزش و پرورش را بسیار ضروری دانست و گفت :  با همتی مضاعف در راستای رسیدن به استانداردهای سند تحول بنیادین  آموزشی در شان جمهوری اسلامی ایران و تحقق منویات مقام معظم رهبری از هیچ کوششی  نباید دریغ نماییم .

شایان ذکر است در این جلسه مباحثی چون افتخارات کسب شده از ابتدای سال 95، روند اجرای اوقات فراغت و طرح هجرت 3،گزارش فرایند هدایت تحصیلی و ثبت نام دانش آموزان و زیباسازی و آماده سازی مدارس در راستای پروژه مهر موردبحث و بررسی قرار گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :