13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۰۸:۰۰:۰۴
کد مطلب:  1771197
مدرسه تلویزیونی ایران، شنبه ۲۹ آبان

جدول پخش مدرسه تلویزیونی ایران، در روز شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ از شبکه‌های آموزش، قرآن و امید اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، جدول پخش مدرسه تلویزیونی ایران، در روز شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۰ از شبکه‌های آموزش، قرآن و امید به شرح زیر است:

شبکه ‌آموزش:

فنی و حرفه ای و کاردانش:

ساعت٨ تا ٨:٣٠ رشته تربیت بدنی - پایه ۱۲ - شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش
ساعت٨:٣٠ تا٩ رشته شایستگی غیر فنی - پایه ۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
ساعت ۹تا۹:۳۰ رشته الکترونیک - پایه ۱۲ - شاخه فنی و حرفه ای
ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۳۰ رشته طراحی و دوخت - پایه ۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
ساعت ۲۰:۳۰تا۲۱:۰۰ رشته طراحی و دوخت -پایه۱۱- شاخه فنی و حرفه ای
ساعت۲۱:۰۰تا ۲۱:۳۰ رشته نقاشی - پایه ۱۱ - شاخه کاردانش
پایه ابتدایی:
ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠ فارسی و نگارش پایه اول
ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰ بازی و ریاضی پایه دوم
ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۲:۰۰ علوم تجربی و تفکر پایه سوم
ساعت۱۲:۰۰تا۱۲:۳۰ بازی و ریاضی پایه چهارم
ساعت ۱۲:۳۰تا۱۳:۰۰ فارسی و نگارش پایه پنجم
ساعت۱۳:۰۰تا۱۳:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه ششم
ساعت ۱۳:۳۰تا۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰ ادبیات فارسی پایه هفتم
ساعت۱۵:۰۰تا۱۵:۳۰ ادبیات فارسی پایه هشتم
ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ ادبیات فارسی پایه نهم
ساعت۱۶:۰۰تا ۱۶:۳۰ هنر پایه هفتم

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:۳۰تا۱۷:۰۰ شیمی دو - پایه ۱۱- رشته علوم تجربی
ساعت۱۷:۰۰تا ١٧:۳۰ ریاضی سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت ۱۷:۳۰تا ۱۸:۰۰ شیمی دو - پایه ۱۱- علوم تجربی
ساعت ۱۸:۰۰تا ۱۸:۳۰ ریاضی سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی

شبکه قرآن:
ساعت۸ علوم و معارف قرآنی ۳رشته علوم و معارف اسلامی
ساعت۸:۳۰ درس احکام ۳رشته علوم ومعارف اسلامی
ساعت۱۱ انس با قرآن کودکان پیش دبستان
ساعت۱۱:۲۰ درس آموزش قرآن پایه اول دبستان
ساعت ۱۵ درس دین و زندگی ۳رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک
ساعت۱۵:۳۰ آموزش قرآن پایه هفتم

شبکه امید:

دروس عمومی رشته ریاضی، تجربی و انسانی

ساعت ۱۰:۳۰ زنگ اول: درس: عربی، زبان و قرآن(۲) مدرس: آقای مختار فاضل نیا پایه: یازدهم رشته: علوم تجربی و ریاضی فیزیک

ساعت ۱۱:۰۰ زنگ دوم: درس: آمادگی دفاعی مدرس: شیما غلامیر بلوچی پایه: دهم رشته : مشترک همه رشته‌ها

دروس فنی حرفه ای

ساعت ۱۲:۰۰ زنگ سوم: درس:طراحی طلا و جواهر با رایانه هنر آموز: ندا نجانیان پایه: یازدهم رشته: طراحی طلا و جواهر

ساعت ۱۲:۳۰ زنگ چهارم درس: شیمی هنر آموز: دکتر بهزاد زنجانی نژاد پایه: دهم و یازدهم رشته: مشترک همه رشته‌ها

 

به اشتراک بگذارید :