15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ ۰۷:۲۸:۳۰
کد مطلب:  1771121
 
دانشجو معلم خراسانی با ایثار و فداکاری در آتش سوخت

محمد روانان دانشجو معلم رشته آموزش ابتدایی مرکز دانشور نیشابور، با ایثار و از خودگذشتگی در آتش سوخت و جان به جان آفرین تسلیم کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، دانشجو معلم فداکار دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی برای نجات دو تن از اعضای خانواده خود با ایثار و از خودگذشتگی مادر و مادر بزرگ خود را از تلاطم آتش نجات و متاسفانه خود با گرفتار شدن در آتش جان به جان آفرین تسلیم کرد.

چند روزی بیش از فداکاری علی لندی فاصله نگرفته ایم که بار دیگر شاهد شهامت و از خودگذشتگی جوانی دیگر از دیار امام مهربانی و افتخار ایران زمین هستیم. جوانی که عصاره فرهنگ ایثار و فداکاری و اخلاص را در کلام امام اول خود درک و فداکاری، بالاترین درجه ایمان برای او شد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان، اعضای هیات رئیسه، مدیران، مسؤولان و کارکنان این دانشگاه، درگذشت محمد روانان دانشجوی رشته آموزش ابتدایی مرکز دانشور را به جامعه فرهنگی کشور خصوصا دانشجو معلمان این دانشگاه و به طور خاص خانواده محترم ایشان تسلیت عرض نموده و از خداوند یکتا رفیع درجات و مزید فضل و رحمت پروردگار بی همتا  را برای آن بزرگوار در بهشت أعلا مسئلت و طول عمر بازماندگان آن مرحوم را توام با سلامتی و حسن عاقبت خواهان است.

به اشتراک بگذارید :