24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۰:۴۶:۰۰
کد مطلب:  fPo9L5La
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:
دانش آموزان دختر قزوینی 29 رتبه کشوری در مسابقات فرهنگی وهنری کسب نمودند

دانش آموزان دختر استان قزوین در سی و چهارمین دوره مسابقات کشوری فرهنگی و هنری، 29 رتبه اول تا سوم و 11 رتبه برگزیده بدست آوردند.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در حاشیه اعزام دانش اموزان به مسابقات کشوری اظهار داشت: دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه استان قزوین با اعزام به سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری، موفق به کسب 29 رتبه اول تا سوم و 11 رتبه برگزیده کشوری شدند

وی افزود: سی و چهارمین دوره مسابقات فرهنگی و هنری دختران به مدت 6 روز از 25 لغایت 30 مرداد ماه در شهر نیشابور برگزار شد و دختران دوره دوم استان قزوین با ارایه آثار تولیدی خود در رشته های مختلف از جمله نمایش عروسکی، نمایش صحنه ای، هنرهای تجسمی، نشریه الکترونیکی، شعر، وبلاگ نویسی در این دوره از مسابقات شرکت نمودند.

ایشان در ادامه ضمن اشاره به تأثیرگذاری مقوله فرهنگ و هنر در سطح جامعه و زندگی آینده دانش آموزان خاطر نشان کرد: این گونه مسابقات فرصت مناسبی برای شکوفایی استعدادهای دانش آموزان است که این عزیزان پس از حضور در چنین فضاهایی و کسب تجارب مختلف، به علاقمندی و استعدادهای خود پی خواهند برد و برای آینده خود تصمیم خواهند گرفت.

سالار قاسمی در ادامه یادآور شد: در سنوات گذشته بسیاری از دانش آموزان با تغییر رشته خود و ورود به رشته هنر در این مسیر موفقیت هایی کسب نموده اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در پایان گفت: در این دوره از مسابقات آموزشگاه سمیه شهرستان البرز با نمایش عروسکی رستم و اسفندیار، رتبه اول کشوری و آموزشگاه اخلاص از شهرستان البرز با نمایش صحنه ای کبوتران چاهی رتبه سوم کشوری را به خود اختصاص دادند.

به اشتراک بگذارید :