18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ ۱۱:۵۴:۱۴
کد مطلب:  1770867
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در جمع مدیران منطقه بندپی شرقی:
مدرسه و خانواده بستر اصلی تربیت و یاددهی- یادگیری اند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در جمع مدیران منطقه بندپی شرقی گفت: مدرسه و خانواده همواره بستر اصلی تربیت و یاددهی- یادگیری اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» به همراه دراسرایی رییس اداره آموزش متوسطه اداره‌کل که در جلسه‌ای با موضوع بازگشایی حضوری مدارس و تبیین برنامه های‌آموزش متوسطه در جمع مدیران بندپی شرقی حاضر شده بود اظهار داشت: سال تحصیلی گذشته علی رغم اینکه با مجاهدت های بی بدیل جهادگران عرصه تعلیم و تربیت به ظاهر با موفقیت سپری شد و آموزش و پرورش تعطیل نشد، اما نتایج بررسی ها و پژوهش ها بیانگر چالش های جدی در زمینه سلامت جسمی و روانی دانش آموزان و زیاد شدن فاصله با استانداردهای یاددهی- یادگیری است که جبران آن، مراحل بعدی تحصیل را با چالش های جدی تری روبرو خواهد کرد. از طرفی شواهد حاکی از آن است که شرایط محیط آموزش در سال تحصیلی جدید هم چالش هایی خواهد داشت.

این مقام مسئول اظهار داشت: مدرسه و خانواده همواره بستر اصلی تربیت و یاددهی- یادگیری اند و البته همواره تلاش می کنند تا با توجه به اقتضائات خود به بهترین شیوه از تمامی ظرفیت های مجازی و حضوری استفاده کنند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران همچنین از عملکرد مطلوب آموزش و پرورش منطقه بندپی شرقی در امتحانات نهایی خرداد ۱۴۰۰، کنکور سراسری، به‌ویژه پذیرش تعداد کثیری از دانش آموزان این منطقه در دانشگاه فرهنگیان تمجید نمود و همه این موفقیت ها را مدیون مساعی، و همدلی همکاران ستادی، مدیران و معلمان در مدارس این منطقه دانست.

به اشتراک بگذارید :