18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۱۴:۰۶:۴۵
کد مطلب:  1770651
تقدیر معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران از یک گروه خودجوش دانش‌آموزی؛
دانش‌آموزان مازندرانی، طلایه‌داران فعالیت‌های فرهنگی

دانش‌آموزان مازندرانی، همواره در تمامی عرصه‌‎ها طلایه‌دار فعالیت‌های فرهنگی در کشور بوده‌اند که در همین راستا یک گروه خودجوش دانش‌آموزی چندی پیش فعالیت خود را در زمینه‌ی فن بیان، اکسان‌گذاری، بداهه‌گویی، اعتماد به نفس و مواردی از این دست آغاز کرده و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای کسب کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛گروه «طلایه‌داران سخن» ویژهی دختران دانش‌آموز مازندرانی از تابستان سال ۱۴۰۰ تشکیل شده و در این گروه دختران توانمند در زمینه اجرا،گویندگی، و دیگر موارد شرکت می‌کنند که با هم تبادل نظر داشته و فعالیت گروهی خوبی را به منصه ظهور گذاشته‌اند.

 

به همین منظور صبح امروز معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران از این گروه دعوت به عمل آورده و ضمن تجلیل از یکایک اعضای این گروه، گفت: تعلیم و تربیت صرفا به فراگیری دروس و پُر کردن ذهن از محفوظات نیست، بلکه باید دانش‌آموزان در کنار فعالیت‌های آموزشی به مسائل پرورشی و فرهنگی نیز توجه کنند و نقش‌ها و مهارت‌های اجتماعی را بیاموزند.

 

محمد شعبانی با بیان اینکه در کار فرهنگی و هنری کیفیت مهم‌تر از کمیت است، افزود: در کار هنری اشتیاق دانش‌آموزان بسیار مهم است؛ باید کاری کنیم که دانش‌آموزان مشتاق و علاقه‌مند به فعالیت های فرهنگی و هنری بتوانند در بستری آماده با کمترین دغدغه به فعالیت‌های مورد علاقه پرداخته و استعدادهای خود را شکوفا سازند تا به اهداف 6 ساحت سند تحول بنیادین دست یابیم.

 

شایان ذکر است اعضای این گروه دانش آموزی با راه اندازی کانالی در شبکه شاد به اشتراک گذاری آثار تولیدی خود پرداخته و ضمن ارائه فعالیت هایشان، به تبادل نظر و برگزاری مسابقه در زمینه‌های مختلف می پردازند.

 

همچنین برگزاری فعالیت کتابخوانی مشترک از جمله اقدامات این گروه دانش‌آموزی است که اعضای آنرا دانش‌آموزانی از شهرهای آمل، تنکابن، بابل، نکا و دیگر شهرهای استان مازندران تشکیل می‌دهند.

 

به اشتراک بگذارید :