18 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ ۱۰:۵۱:۱۳
کد مطلب:  1770303
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خواستار شد؛
توسعه کمی و کیفی مدارس علوم و معارف اسلامی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خواستار توسعه کمی و کیفی مدارس علوم و معارف اسلامی در استان شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» در نشست فصلی مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی استان که در راستای پایش عملکرد و توجه به چالش‌های اینگونه مدارس به میزبانی مدرسه عالی شهید مطهری ناحیه 2 ساری برگزار شد خواستار توسعه کمی و کیفی مدارس علوم و معارف اسلامی شد.

 

وی از شهرستان‌ها و مناطقی که هنوز مدارس معارف اسلامی در آن تأسیس نشده خواست تا با ارتباط و تعامل گسترده با سازمان تبلیغات و حوزه‌های علمیه بستر لازم برای تأسیس و توسعه مدارس معارف اسلامی را فراهم کنند؛ چرا که مدارس علوم و معارف اسلامی یکی از مراکز مهم تربیت دانش‌آموزان تمام ساحتی مورد توجه سند تحول بنیادین است.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران تربیت مورد نظر در اینگونه مدارس را در تراز جمهوری اسلامی دانسته و گفت: ۶۲۸ دانش‌آموز پسر و دختر در مدارس معارف اسلامی استان مشغول به تحصیل هستند که ضرورت دارد از همه ظرفیت‌ها برای راه‌اندازی مدارس جدید، افزایش دانش‌آموزان و ارتقاء کیفیت آموزش مدارس معارف اسلامی استفاده شود.

 

این مقام مسئول از مدیران و مشاوران مدارس متوسطه اول خواست خانواده‌ها و دانش‌آموزان را از ظرفیت‌های بالای ادامه تحصیل در مدارس معارف آگاه کنند.

به اشتراک بگذارید :