13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ ۱۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  UsTespkm
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دومین نشست پروژه مهر:
153 پروژه در سال تحصیلی جدید در شهرستان های استان تهران در حال ساخت است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در دومین نشست پروژه مهر، از ساخت 153 پروژه در سال تحصیلی جدید در شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به این که تعداد 153 پروژه در شهرستان های استان تهران در حال ساخت است، گفت: از این تعداد 125 پروژه آموزشی است و 28 پروژه نیز کاربری غیر آموزشی دارد.

وی با اشاره به این که از مجموع این پروژه ها 52 پروژه دولتی و استانی است، افزود: بخش دیگری از بنای های در حال ساخت مدارس شهرستان های استان تهران، در حوزۀ مدارس پروژه ماده 18 قرار می گیرد که 10 واحد آموزشی را شامل می شود.

این مقام مسئول ضمن ابراز خرسندی از مشارکت خیرین مدرسه ساز در شهرستان های استان تهران، ادامه داد: بحمدلله بخش عظیمی از اهداف و چشم انداز ساخت و ساز در آموزش و پرورش با همت خیرین محقق می شود که در سال تحصیلی جاری، خیرین نیک اندیش شهرستان های استان تهران، همت والای خود را در بهره برداری از 60 پروژه خیری به نمایش خواهند گذاشت.

فولادوند راد در ادامه، ضمن اشاره به تراکم بافت جمعیتی در پروژه های مسکن مهر، خاطر نشان کرد: تراکم جمعیت در پروژه های مسکن مهر و بررسی نیازهای آموزشی این پروژه ها از دقت و اهمیت بالایی برخوردار است و بحمدلله در سال تحصیلی جاری، شهرستان های استان تهران  18 پروژه آموزشی را در مراکز مسکن مهر شهرستان های استان تهران به بهره برداری خواهد رساند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، زیباسازی و شادابی مدارس در شهرستان های استان تهران را یکی از عواملی دانسته که  دست اندرکاران این حوزه را همواره برای تلاش در جهت بهبود فضای فیزیکی سوق می دهد و در همین راستا، یادآور شد: اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به خود می بالد که در سال تحصیلی 96-1395، تعداد 7 پروژه را تخریب و بازسازی خواهد کرد و در اختیار فرزندان ایران زمین خواهد گذاشت.

وی در پایان گفت: از از مجموع 153 پروژه جاری در سال تحصیلی 96-1395 در شهرستان های استان تهران، 6 پروژه ماهیت مشارکتی دارد که به یاری خداوند، مطابق با برنامه ریزی انجام شده پیگری خواهد شد و به نتیجه خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید :